Naše služby

Televizní antény a DVB-T2
Stavíte dům a uvažujete o montáži nové televizní antény, nebo máte problémy se stávajícím televizním příjmem ve vašem domě?
Read more
Satelitní antény
Zajišťujeme kompletní montáže satelitních antén pro rodinné domy, bytové domy, hotely, chaty, chalupy a administrativní budovy.re...
Read more
Kamerové systémy
Pocit bezpečí je jedním ze základů klidného a spokojeného lidského života. Pocit bezpečí doma je pak jedním ze základů kvalitního prostředí pro život rodiny a výchovu dětí.
Read more
Měření kvality příjmu
Nejste si jisti, zda v lokalitě kde bydlíte budete mít kvalitní příjem na anténu nebo satelit? Přenechte to raději odborníkům a neplýtvejte svým drahocenným časem.
Read more
Audio
Návrhy, dodávky a instalace 100V (plošného) ozvučení a evakuačního rozhlasu. Instalace podkresového audia pro: obchodní pasáže, prodejny, komerční objekty, školy a domácnosti. Ozvučování náročných prostor jako jsou: podhledové stropní stěny sprchových koutů a koupelen, exteriéry zahrad,obecní rozhlasy,parkoviště a tělocvičny.
Read more
Elektronické zabezpečení
Moderní zabezpečovací systémy umožňují, kromě standardního zabezpečení objektu pomocí pohybových detektorů, dveřních a okenních spínačů, detektorů tříštění skla i další možnosti pro zvýšení Vaší bezpečnosti.
Read more